Бійці Закарпатського легіону провели День відкритих дверей

Життя  10 лютого 2017 року, 21:01 1534 ФОТО

Сьогодні територія військового містечка Закарпатського легіону стала вельми людною - День відкритих дверей, що пройшов на території частини зібрав багато відвідувачів не тільки з Мукачева та району, а й довколишніх регіонів.

Так, серед гостей заходу, основою яких була молодь, були представники Берегівщини, Міжгірщини та решти регіонів області. Ліцеїсти Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, переважна більшість з яких, в майбутньому поповнить ряди українського війська, також відвідали цю подію, – зазначає прес-служба Закарпатського легіону.

Кожен бажаючий міг ближче познайомитися з життям легендарної бойової бригади, поспілкуватися з бійцями, побачити зразки техніки та озброєнь, якими ще нещодавно захищали територіальну цілісність України.

Окрім цього, в рамках заходу, молодь побачила елементи тактичної підготовки, які продемонстрували наші воїни, а також на власноруч за допомогою досвідчених інструкторів спробувала свої сили при відпрацюванні ряду тактичних заходів, зокрема в умовах бою в міських умовах.

Багато цікавого відвідувачі знайшли для себе і в експозиції військового екіпірування та амуніції, яка сьогодні використовується в армії.

На завершення заходу гостям продемонстрували підбірку відеоматеріалів, де показаний бойовий шлях військового формування в період українсько-російської війни на Донбасі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0