На Ужгородщині 13 дітей опинились в лікарні з діагнозом "Гепатит А"

Життя  10 лютого 2017 року, 22:46 5890 ВІДЕО

У селі Худльово, на Ужгородщині, 13 дітей опинилися в лікарні із діагнозом «Гепатит А».
Перший малюк, з садочка, захворів у вересні, ще – у жовтні та листопаді, а у січні кількість дітей з «жовтухою» зросла до десяти. Лише тоді худлівський дитсадок закрили на карантин. Батьки збентежені: зробити це мали раніше. Підозрюють: спричинити спалах могло порушення санітарних норм у закладі. Після зимових канікул, у січні, хвороба розповсюдилась на школярів.

Батьки, аби запобігти масовому зараженню, купили у заклад засоби гігієни. До того ж, вбиральні тут – надворі. Школі вже кілька років обіцяють облаштувати внутрішні, але поки – безрезультатно. А от директор садочка спілкуватися на камеру не захотіла. Лише особисто повідомила, що декілька разів зверталася до епідеміологів, вони приходили та обробляли приміщення. Проте підстав для закриття, не було.

А от у обласному лабораторному центрі причина закриття садочка: офіційно грип. Хоча підтверджують, спеціалісти проводили у приміщенні дезинфекцію та пропонували батькам провести щеплення. У садочку карантин продовжиться до 15-го лютого. А у школі – тривають епідеміологічні заходи. Загалом, з початку року на Гепатит А захворіло понад 70-т закарпатців, половина з них – діти.

Детальніше – у відеосюжеті "21-го каналу".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0