На Закарпатті знову зросли ціни на міжміські перевезення у "маршрутках"

Життя  11 лютого 2017 року, 08:55 2943 ВІДЕО

У пані Алли з Івано-Франківська день видався не дуже вдалим із самого ранку. Жінка розповідає: прийшла на автостанцію, як це вона робить зазвичай наприкінці тижня, аби придбати квток додому. І тут з подивом з’ясувала, що за проїзд їй доведеться заплатити вдвічі більше, ніж завжди – ціна виросла на 100 гривень.

Хоча вартість квитка збільшилась вдвічі, та жінка з порозумінняям поставилась до підняття цін. Жінка каже, що українців вже нічим не здивуєш. 

Директор автостанції каже: теперішнє підняття цін – закономірне і чекати на нього треба було ще з 2015 року. Просто тоді регулюванням тарифів займалась обласна держадміністрація. Однак у тому ж році вони виявились неготовими швидко реагувати на стрімке зростання вартості пального, яке подорожчало майже удвічі. Тому коли контроль над тарифами передали безпосередньо підприємцям, ціни поступово поповзли вгору. Перевізники не можуть працювати собі в збиток. 

До того ж, керівник автостанції наголошує, що варто бути уважнішим при виборі маршруту, перевізника та часу. Виявляється, і тут можна заощадити. 

Детальніше – у відеосюжеті "М-Студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0