Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Помер колишній мукачівський комдив

Помер колишній мукачівський комдив

Про смерть колишнього командира механізованої дивізії у місті Мукачеві, генерал-полковника Геннадія Воробйова на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив радник Президента України Юрій Бірюков.

ВІДЕО ДНЯ

Геннадій Петрович Воробйов сам народився у родині військовослужбовців. Тому про військову справу він знав ще з дитинства.

У 1998-2002 роках був командиром механізованої дивізії у місті Мукачеві. Крім того, Геннадій Воробйов часто бував на Закарпатті під час роботи на різних посадах Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України.

Реклама

Багатьом українцям він запам’ятався тим, що під час Революції Гідності він відмовився вивести армію проти протестувальників на Євромайдані. 

Геннадій Воробйов був учасником бойових дій на Сході України, нагороджений орденами “За мужність” ІІІ ст., Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ст., медаллю “За бойові заслуги”, відзнаками Міністерства оборони України “Доблесть і честь” та “Знак пошани”, медалями і відзнаками Міністерства оборони України, начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

Реклама

Протягом останніх кількох місяців він працював на посаді начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Редакція інтернет-видання "PMG.ua" висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям видатного військовослужбовця, генерал-полковника Геннадія Воробйова.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно