Помер колишній мукачівський комдив

Життя  11 лютого 2017 року, 18:47 3319

Про смерть колишнього командира механізованої дивізії у місті Мукачеві, генерал-полковника Геннадія Воробйова на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив радник Президента України Юрій Бірюков.

Геннадій Петрович Воробйов сам народився у родині військовослужбовців. Тому про військову справу він знав ще з дитинства.

У 1998-2002 роках був командиром механізованої дивізії у місті Мукачеві. Крім того, Геннадій Воробйов часто бував на Закарпатті під час роботи на різних посадах Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України.

Багатьом українцям він запам’ятався тим, що під час Революції Гідності він відмовився вивести армію проти протестувальників на Євромайдані. 

Геннадій Воробйов був учасником бойових дій на Сході України, нагороджений орденами “За мужність” ІІІ ст., Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ст., медаллю “За бойові заслуги”, відзнаками Міністерства оборони України “Доблесть і честь” та “Знак пошани”, медалями і відзнаками Міністерства оборони України, начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

Протягом останніх кількох місяців він працював на посаді начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Редакція інтернет-видання "PMG.ua" висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям видатного військовослужбовця, генерал-полковника Геннадія Воробйова.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0