Нема коду – нема освіти? Школярів та вихованців дитсадків Мукачева просять надати ідентифікаційні коди

Життя  12 лютого 2017 року, 20:30 4268

До реакції інтернет-видання “PMG.ua” надходять чимало звернень від батьків дітей, які виховуються у дошкільних та шкільних навчальних закладах Мукачева, щодо новації, яку запроваджують у школах та дитсадках міста.

Як повідомили читачі інтернет-видання “PMG.ua”, у всіх без виключення дітей по школах педагоги просять до 1 березня принести ідентифікаційні коди дітей. Через це, за її словами, у податковій вишикувалась черга з батьків, які чемно вибирають коди дітлахам.

У соціальних мережах висловлюють різні припущення щодо того, для чого мукачівським педагогам потрібні ID-коди  їхніх вихованців. Є версія, що це робиться для оформлення “карток мукачівця”. Однак існує й інша версія, що у школах та дитсадках міста діятиме пропускна система, для якої, ймовірно, необхідні повні дані дітей.

Попри численні спроби зв’язатись, в Управлінні освіти Мукачівського міськвиконкому так і не прокоментували дану ситуацію, яку активно обговорюють в місті. Звісно, можна це списати на вихідний день, але у будь-якому випадку варто все-таки поінформувати мукачівців, чому у швидкому темпі батькам потрібно оформлювати ідентифікаційні коди для дітей.

Інтернет-видання “PMG.ua” продовжуватиме слідкувати за ситуацією, що склалась у навчальних закладах Мукачева.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0