Після зими дороги у Хустському районі перебувають у жахливому стані

Життя  13 лютого 2017 року, 08:45 1035 ВІДЕО

Дороги Хустщини волають по допомогу. У більшості сіл навіть центральні автошляхи схожі на сито. Ями, вибоїни, калюжі – головний біль як для водіїв, так і для пішоходів.

Особливо видно дорожні нерівності зараз, коли разом зі снігом зійшов і асфальт.

Ремонтують дороги в Хустському районі з великими потугами, та й то абияк. Шляховики зауважують, що їм бракує фінансування і що транспортні магістралі не витримують навантаження від великої кількості машин…

Власники ж автівок та водії, яким щодня доводиться курсувати смугами перешкод, у свою чергу, наголошують, що такими дорогами до Європи ми точно не доїдемо ніколи.

І справа не тільки в службі автомобільних доріг Закарпатської області і не тільки в коштах…  Адже контракти з будівельно-підрядними організаціями на реконструкцію і ремонт вимагають належного контролю з боку замовника. Але трапляється, що підприємство виконує роботи, не дотримуючись технологій, що призводить до досить швидкого зносу покриття. Тож фактично для чого приймати роботу, зроблену, як кажуть, курям на сміх…

От і маємо те, що маємо…

Цими днями у мережі YouTube оприлюднено відео доріг у Ізі, Нанкові, Горінчові та Березові. Користувачі з обуренням коментували побачене  і запевняли, що, на жаль, не кращими є автошляхи і в інших селах району.

Джерело: МедіаХусті
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0