Прикордонники затримали неподалік кордону чоловіка. Той каже, що він турист, а не нелегал

Життя  14 лютого 2017 року, 08:06 918

Як показує практика, надійність охорони рубежів нашої держави залежить не лише від пильності прикордонників, але й від їх тісної співпраці з місцевим населенням. Так, саме завдяки вчасній інформації від мешканця села Павлове, військовослужбовцям відділу прикордонної служби «Паладь-Комарівці»вдалось спіймати правопорушника.

Місцевий житель повідомив правоохоронцям про те, що неподалік кордону з легкового автомобіля вийшов чоловік не європейської зовнішності. Звісно, прикордонники зреагували миттєво. Менш, як за десять хвилин, одним із нарядів було помічено невідому особу, яка намагалась подолати загороджувальний паркан. Групою реагування «мандрівника» було затримано та доставлено на відділ. Як потім пояснював 36-річний громадянин Туреччини, він зовсім не мав наміру потрапити до Словаччини, а в Закарпаття приїхав з метою туризму, – зазначає прес-служба Чопського прикордонного загону.

Після складання відповідних процесуальних документів, іноземця доставлено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Його подальшу долю вирішуватиме суд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0