Закарпатці нарікають на якість газу: горить, але не гріє

Життя  14 лютого 2017 року, 09:09 3680 ВІДЕО

Горить, але не гріє, а язички полум’я мерехтять жовто-червоним відтінком. Таких скарг цієї зими, визнають у Закарпатгазі, – побільшало.

Ужгородці підозрюють: у газ щось домішують, від того і проблеми. Природній газ транспортується до нас магістральними газопроводами. Через високий тиск та герметичність, будь-які маніпуляції з паливом на цьому етапі небезпечні, – йдеться у відеосюжеті 21 каналу.

Раз на тиждень, у визначеному місці, газ відбирають на перевірку, звідси везуть в лабораторію, де визначають калорійність. Сьогоднішній відбір показав результат у межах норми – 8185 кілокалорій. Газовики нарікають: проблеми на місцях. Для чистоти експерименту – робимо ще один відбір, у споживача. Проводити його потрібно на спеціальному обладнані, якого у Закарпатті… нема. Залучені незалежні експерти з Івано-Франківська, сьогодні зробили такий, результати будуть до кінця тижня. І пояснили – перевірити калорійність газу у себе вдома може кожен. Як це зробити, та які результати перевірки – журналісти обіцяють розповісти у наступних випусках.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0