Найстаріша жителька Берегівщини Гізела Сейчі відсвяткувала 103-й день народження

Життя  15 лютого 2017 року, 16:06 1109 ФОТО

У ніжній білій сукні та черевичках на невисоких підборах. Так виглядала пані Гізела Сейчі у найважливіший день у своєму житті. Зі своїм чоловіком вона побралася 84 роки тому, і жодного дня про це не пошкодувала. Та нажаль 22 роки тому рідне плече  втратила. Зараз від перегляду світлин щемить серце.

«З моїм чоловіком ми жили на одній вулиці. Він був гарний, кучерявий, і відразу припав мені до душі. Рік ми зустрічались, а згодом вирішили одружитись. Через два роки у нас з’явився син, а ще через три – донька», – згадує ювілярка. За роки сімейний альбом поповнився фотографіями дітей, онуків та правнуків.  Збереглись світлини і батька та матері пані Гізели, яких вона свято шанувала. Вони колись і побудували цю хату, де нині панує атмосфера любові та гостинності. Хоч все життя пані Гізела важко працювала в колгоспі та часто хворіла, нині на здоров’я не нарікає. Почуває себе енергійною та бадьорою. Любить побалакати про політику, та хоче, щоб в Україні нарешті настав мир.

«За  своє довге сімейне життя вони з чоловіком жодного разу не сварились», – розповідає  іменинниця. Зараз вона оточена любов’ю рідних та близьких, і всі вони прийшли привітати жінку. В день Святого Валентина пані Гізела відсвяткувала 103-й день народження. Отримала цього дня і неочікуване привітання. Квіти, листівку та холодильник іменинниці від імені народного депутата України Василя Петьовки урочисто вручив його помічник Михайло Штефко.

Привітання розчулили ювілярку до сліз. Тож, усіх присутніх пані Гізела запросила і на свій наступний день народження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0