В Ужгороді шукають шляхи продовження будівництва спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО

Життя  17 лютого 2017 року, 19:46 1144

Нарада з питань фінансування будівництва спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів та учасників АТО в Ужгороді на вул. Ф.Тихого, 13/б відбулася сьогодні в Ужгородській міській раді з ініціативи голови Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександра Лизанця.

На зібранні під головуванням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва були присутні секретар ради Андріана Сушко, керівники профільних підрозділів міськради та управління економіки Закарпатської обласної адміністрації, – повідомляє Ужгородська міська рада.

Міська рада Ужгорода кількома роками раніше виділила для Центру ділянку і будівлю колишньої котельні без фінансових зобов’язань щодо будівництва. Представники громадських організацій інвалідів, активісти запевняли, що є домовленість із Посольством Японії в Україні про виділення близько 24 мільйонів гривень на будівництво. Загальна кошторисна вартість проекту – біля 36 мільйонів, передбачалося, що проект подадуть на співфінансування з державних бюджетних програм, частково долучать гроші з обласного та міського бюджету. Минулого року будівництво Центру стартувало, заклали навіть символічну капсулу часу, однак на продовження робіт коштів немає.

Ужгородська міська рада, як вимагає законодавство, торік виділила 2 мільйони гривень: 100 тисяч гривень на умовах співфінансування, ще 1,9 мільйона за іншим фінансовим механізмом. З обласного бюджету теж надали 1 мільйон гривень.

Однак японські дипломати повідомили, що підхід щодо допомоги цієї країни змінився – вони можуть фінансувати придбання обладнання. Надавати кошти з міського і обласного бюджетів (10%) можна за умови співфінансування з інших джерел, тому наразі шукатимуть альтернативні шляхи продовження будівництва Центру.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0