На Берегівщині рятувальники роз’яснювали селянам інформацію про те, як запобігти виникненню пожеж

Життя  17 лютого 2017 року, 21:04 1171 ФОТО

17 лютого чергове пожежно-профілактичне відпрацювання за участю рятувальників, представників органів місцевого самоврядування та працівників відповідних служб  відбулося в селі Великі Береги, що у Берегівському районі.

Вже традиційно, початком відпра­цю­­вання стала нарада у приміщенні сільської ради, на якій всі уча­с­ники були оз­на­йомлені з метою та програмою відповідного  заходу, а також із ситуацією щодо пожеж в цьому населеному пункті, – інформує Управління ДСНС України в Закарпатській області.

Далі рятувальники та працівники інших зацікавлених служб поділились на рейдові групи та здійснили відпрацювання житлового сектору. З мешканцями дворогосподарств фахівці ДСНС провели профілактичні бесіди та роз’яснили  вимоги правил пожежної безпеки в побуті. Особлива увага громадян зверталась на питаннях безпечної експлуатації електронагрівальних приладів, електромереж та пічного опалення.  Також, співробітники Берегівського міськрайонного відділу вказали господарям осель на основні порушення правил пожежної безпеки, які виявляли під час відвідин осель та надали людям кваліфіковані поради та рекомендації щодо їх усунення. 

Учасники відпрацювання навідались йдо найменших мешканців села: учнів та вихованців Великоберезського ліцею, загальноосвітньої школи та дошкільного навчального закладу. Там для дітлахів було проведено лекції на тему «Правила безпеки знаю і нещастя уникаю!»

Усім без виключення було роздано тематичні пам’ятки й листівки попереджувального змісту.  

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0