Освітяни Мукачева кажуть, що їх примушують відкривати зарплатну картку в "Ощадбанку"

Життя  20 лютого 2017 року, 14:45 4800

Працівники освітніх закладів Мукачева стурбовані. За їхніми словами, їх намагаються добровільно-примусово змусити змінити банк, на карту якого нараховується зарплата, і перевести на оплату зарплати через «Ощадбанк». Хоча частина працівників навчальних закладів міста над Латорицею вже кілька років користується послугами інших фінустанов, і люди не хотіли б нічого міняти. Та все ж хвилюються, що до їхньої думки не прислухаються і потрібно буде користуватися фінансовими послугами «Ощадбанку». Хоча кожен має право вільно обирати фінансову установу, у тому числі і для отримання заробітної плати. Це право захищене Законами та Конституцією України.

Однак в управлінні освіти Мукачівського міськвиконкому цю інформацію спростовують. Журналісти інтернет-видання «PМG.ua» вирішили поспілкуватися на цю тему з начальником управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катериною Кришінець-Андялошій. «Ніхто не примушує працівників освіти змінювати банк, на карту якого нараховується зарплата. Це не обов’язково. Але працівники «Ощадбанку» спілкуються з освітянами Мукачева і пропонують прив’язати зарплатні проекти до «Карти мукачівця» в їхній фінансовій установі», – зауважує Катерина Кришінець-Андялошій.

Нагадаємо: за допомогою «Картки мукачівця» жителі міста зможуть безкоштовно відкривати поточний соціальний рахунок, на який зараховуватиметься пенсія, соціальна допомога, дотація тощо. Діятиме й знижка в «Соціальній аптеці» та у магазинах Мукачева, – зазначає Мукачівська міська рада.

Журналісти інтернет-видання «PMG.ua» звернулися за коментарем до мукачівського відділення «Ощадбанку». В установі повідомили, що їм невідомі факти примусового переведення освітян до їх банку і всі питання переадресували у міську ратушу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0
Sever Gromozeka 20.02.2017, 21:46
Так примушують директори шкіл Мукачева і неодноразово, приклад ЗОШ 4....