Голова облради вшанував пам’ять полеглих під час боїв за Дебальцево воїнів

Життя  20 лютого 2017 року, 15:32 767

У понеділок, 20 лютого, з квітами, запаленою лампадкою в руках, болем у серці  та хвилиною мовчання голова облради Михайло Рівіс вшанував пам’ять полеглих воїнів під час боїв за Дебальцево, серед яких і відомий майор-розвідник Віталій Постолакі, на честь котрого перейменовано площу в обласному центрі Закарпаття. 

На монументі викарбувані 18 прізвищ загиблих героїв під час військових дій на сході України. Усі вони – жителі  Ужгорода та Чопа, а також Ужгородського району. Два роки минуло з тодішніх  трагічних для всієї України подій, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської облради.

Відважно захищаючи територіальну цілісність України, на превеликий жаль, загинуло багато солдат та офіцерів, серед яких і наші краяни. Всі вони залишатимуться у наших серцях як найкращі сини України, адже подвиг Героїв не вмирає!

Нагадаємо, Віталій Постолакі пішов на фронт добровольцем. Був відважним командиром розвідувального підрозділу 128-ої гірсько-піхотної бригади.  Таким і залишиться  в пам’яті краян назавжди. Його пам’ятають як активного громадського діяча, заступника голови Ужгородської міської «Просвіти», депутата Закарпатської облради 5-го скликання. Очолював ГО «Карпатська Батьківщина» .

Загинув 12 лютого 2015 року під Дебальцевим Донецької області.. Нині, 20 лютого, Віталію мало б виповнитися 52 роки… Йому б ще жити і творити...

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0