Газ, який у якості експерименту відібрали на перевірку, відповідає нормам

Життя  21 лютого 2017 року, 08:40 1376 ВІДЕО

Газ, який відібрали Івано-Франківські фахівці у квартирі побутового споживача в Ужгороді – відповідає нормам.

Та питання звідки ж жовто-червоні язички полум’я залишається актуальним. Незалежний експерт, який проводив дослідження переконує, причин може бути кілька: нечищені форсунки, старі труби або сила тиску з якою подають газ. З магістральних газопроводів газ поступає з тиском 2 атмосфери, у ГРП, його понижують до середнього і низького, – це близько 200-т міліметрів водяного стовпчика, – йдеться у сюжеті "21 каналу".

В Ужгородському районі працює 68 таких газорозподільних пунктів. Цей обслуговує новий район. Рівень тиску перевіряють щотижня. Тож, газовики наполягають, проблеми безпосередньо у споживачів: забиті форсунки, ізольованість приміщення від постійного потоку кисню у місце згорання газу, або якість труб. Та якщо всі ці умови вдома виконані, і підозри залишаються – газ можна перевірити на якість.

У Закарпатті спеціального обладнання для відбору зразка у споживачів немає, тому перевірку можна замовити з Києва або Івано-Франківська. У останніх така послуга коштує півтори тисячі, та з дорогою і транспортуванням техніки – виходить 7 тисяч гривень. У разі ж виявлення невідповідності газу нормам, – оплачувати будуть газовики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0