Геннадій Москаль заявив, що російські спецслужби викидують гроші на вітер, щоб розхитати ситуацію на Закарпатті

Життя  22 лютого 2017 року, 11:25 1020

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль прокоментував інформацію голови Служби безпеки України Василя Грицака щодо фінансування Росією проектів для дестабілізації ситуації на Закарпатті.

– Із подивом дізнався від голови СБУ пана Василя Грицака про те, що серед політичних проектів, які фінансує Росія для дестабілізації ситуації в Україні, є й такий собі «Закарпатський край» із Ужгорода, – заявляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Ми перевірили й з’ясували, що така громадська організація дійсно зареєстрована на Закарпатті в 2015 році. Очолює її колишній прокурорський працівник, який давно пішов на пенсію. За останні півтора роки «Закарпатський край» провів кілька круглих столів «про економіку краю», ефект від яких дорівнює нулю. Щодо фінансування цієї ГО російськими спецслужбами нічого сказати не можу, це компетенція СБУ, але від себе відповідально заявляю – жодного, навіть мінімального впливу на ситуацію в області «Закарпатський край» не має, розхитати ситуацію тут не спроможний і все, на що здатний, – це зібрати кількох пенсіонерів і поговорити «ні про що». Тому якщо російські спецслужби покладають якісь надії на подібні проекти, то вони викидають гроші на вітер, а ціна їхнього професіоналізму не вартує й виїденого яйця!

Нагадаємо,  що у вівторок голова СБУ Василь Грицак заявив на брифінгу, що Росія фінансує створення політичних проектів в Україні, які підтримують федералізацію. Зокрема, йдеться про такі регіональні проекти, як «Закарпатський край», «Одеса за порто-франко», «Соціальне Запоріжжя», «Слобожанщина», «Громадська рада Дніпропетровщини», «Бессарабська республіка «Буджак», «Галичина» (Львівська область).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0