Агресія через небайдужість: на Закарпатті діти стають жертвами цькування, презирства та залякування у школах

Життя  25 лютого 2017 року, 08:53 2359 ВІДЕО

Якщо Ваша дитина – відмінник, і Ви постійно чуєте лише позитивні відгуки від вчителів та близьких, будьте на сторожі. Можливо, серед однолітків їй несолодко. Зазвичай саме зразкові діти і стають жертвами шкільного буллінгу. Простіше кажучи, залякування, цькування, презирства. 

Якщо вчасно не втрутитись, то цілком можливо, що психіка дитини зазнає непоправної шкоди. Поведінка жертви в такому разі кардинально змінюється. Такі діти стають слухняними виконавцями волі домінуючого однокласника. І не важливо, чи мова йтиме про написання домашнього завдання, списування, чи навіть дій, спрямованих на власне травмування. Потакання агресору частіше має зворотній ефект. 

З дітьми у школах намагаються провести позашкільну роботу. Психологи прагнуть поговорити як із жертвою, так і з агресором. Часто під час тренінгів їх міняють місцями. Однак часто успіх таких завдань зводиться нанівець, якщо проблемними дітьми займатимуться усі, окрім їхніх батьків. 

Групи смерті та небезпечні квести – нова розвага підлітків. Саме вони привернули увагу до справді глобальної проблеми. Світова паутина та вулиця починають замінювати батьків. 

Мережеві ігри та агресія підлітків стали причиною створення у Мукачівському районі спеціальних груп реагування. Вони навідуватимуться у школи, звідки і надходитиме інформація про небезпечні захоплення учнів.

Детальніше про проблему – у відеосюжеті "Першого кабельного".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0