Журналісти з’ясували, чи є безпечним для закарпатців одяг, придбаний у секонд-хендах

Життя  26 лютого 2017 року, 09:31 3930 ВІДЕО

Модний, часто брендовий, а головне, дешевий – такий одяг можна знайти лише в секонд-хендах, які завдяки економічній кризі в державі набирають все більшої популярності. Закарпатці до речей другого сорту ставляться по-різному. 

Сьогодні секонд-хенд – це вже не "гуманітарка" по 5-10 гривень за річ. Торгівлею вживаним одягом займаються цілі мережі магазинів. І їх стає все більше. Журналіст повідомив, що власник однієї з мереж заборонив зйомку всередині магазину. Тому знімальна група вдалась до зйомок прихованою камерою.

Людей всередині купа. Усі щось вибирають. Багатьох покупців спиняє страх за здоров’я. Ми не знаємо, хто носив річ раніше, чим обробляють вживані речі і чи не зашкодить нам ця хімія. Журналістка придбала кофтину за 19,20 гривень і з цією річчю завітала до головного дерматолога області, аби з’ясувати, чи безпечними є речі в секонд-хендах.

Головний дерматолог запевнив: речі, куплені в секонд-хендах є безпечними для Вашого здоров’я, якщо дотримуватись кількох правил. Обережними треба бути з дитячими речами. Лікар радить обов’язково прати вживаний одяг при температурі 90 градусів.

Детальніше – у відеосюжеті "21-го каналу".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0