Чиновники обговорили питання захисту прав дітей на Мукачівщині

Життя  27 лютого 2017 року, 14:05 943

В п’ятницю, 24 лютого, в Мукачівській райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Вперше її очолив нещодавно призначений заступник голови РДА Олександр Богів, який є відповідальним за соціально-культурний аспект реалізації державної політики в районі.

Цього дня на порядок денний було винесено дев’ять питань. Як і зазвичай, заяви мешканців Мукачівщини стосувалися доцільності позбавлення батьківських та материнських прав, встановлення графіку спілкування батьків з дітьми та неналежного виконання обов’язків одного з батьків, – інформує Мукачівська РДА.

Більшість заяв громадян комісія задовольнила, та дві справи все ж довелося відправити на доукомплектування та перенести на наступне засідання.

Також, на засіданні комісії цього дня було розглянуто питання кіберзлочинності та насилля у дитячому середовищі. Представниками комісії було вирішено організувати та провести ряд спільних заходів із правоохоронними органами, службою у справах дітей РДА, Мукачівським районним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, закладами освіти та культури району.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0