У Берегові членів виконкому, які прогулюють засідання, виводитимуть із його складу

Життя  27 лютого 2017 року, 15:58 971 ФОТО

У Берегові відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Як повідомляє на власній сторінці в соцмережі Фейсбук міський голова Берегова Золтан Бабяк, серед інших проектів рішень члени виконкому підтримали встановлення додаткових чотирьох обмежувачів на вулицях Мукачівська (перехрестя Лева, Акації), Стефаника (перехрестя Етвеша Йожефа), Корятовича (поблизу спорткомплексу) та Шевченка (біля Жайворонку).

Також площу Кошута буде повністю закрито для транспорту. В екстрених випадках передбачено вхід зі сторони центрального світлофору. Згодом під’їзні шляхи до площу будуть перекриті спеціальними важкими вазонами. Підприємці матимуть змогу підвозити товар з допомогою візочків.

Також на засіданні доповідала очільник управління соціального захисту населення Оксана Кондрич. Зокрема, торік до управління звернулися більше 6,5 тис. громадян, надано матеріальних допомог на 242 тис. 450 грн з міського бюджету, відшкодовано за похоронні витрати 34 тис. 300 грн. Крім цього, вирішено розмістити меморіальну дошку Золтану Кодаю на Берегівській дитячій школі мистецтв.

Також члени виконкому були поінформовані про намір проаналізувати частоту відвідування засідань: ті члени, які систематично не відвідують виконкоми, будуть виведені з його складу, адже через їхню відсутність ускладнюється зібрання кворуму.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0