Поліція виявила чимало неповнолітніх жебраків на вулицях Закарпаття

Життя  27 лютого 2017 року, 16:57 1032

Під час профілактичного відпрацювання співробітників сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області за тиждень було перевірено 7 залізничних та автовокзалів, 8 ринків, 47 місць скупчення молоді, а також парки та сквери в Ужгороді, Мукачеві та Хусті. Крім цього, правоохоронці перевірили за місцем проживання 45 неповнолітніх, серед яких 29 дітей, яким оголошено про підозру у скоєнні злочину, та 16 – засуджених без позбавлення волі.

Важлива увага приділялася боротьбі з жебракуванням серед неповнолітніх. Лише за одну добу в Хусті було виявлено та задокументовано два факти втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, а саме просіння милостині.  Перший випадок стосувався 42-річної жінки, яка змушувала свого 12-річного сина жебракувати, інша 30-річна хустянка змушувала просити милостиню двох своїх 10-річних двійнят, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Загалом, за тиждень поліція притягнула до адміністративної відповідальності десятьох осіб. Шістьох із них за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей та чотирьох – за ст. 175-1 КупАП, тобто куріння дітьми тютюнових виробів у заборонених місцях. Такі відпрацювання в області відбуваються постійно, пріорітетним завданням таких дій є профілактика дитячого жебракування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0