Поліцейські розповіли школярам про небезпеку соціальних мереж

Життя  1 березня 2017 року, 09:24 935 ФОТО

В останній день зими, 28 лютого, восьмикласники Кам’яницької школи Ужгородського району провели навчання в стінах управління поліції. Навчали школярів спеціалісти ювенальної превенції, роти особливого призначення та вибухотехніки.  Дітям традиційно показали музей та роботу служб поліції. Цього разу учням розповіли про безпеку кристувачів в мережі Інтернет та про загрози, які можуть містити соцмережі.

Як зазначає відділ комунікації поліції Закарпатської області, восьмикласникам пояснили, що додавати незнайомих людей у друзі чи вступати в групи, призначення яких до кінця незрозуміле – небезпечно. Представник сектору ювенальної превенції ГУНП в Закарпатській області, підполковник Андрій Курта наголосив, що діти мають бути перебірливими у виборі свого дозвілля.

Крім традиційних навчань та екскурсій, працівники поліції приготували для школярів сюрприз. Дітям запропонували уроки самозахисту від роти особливого призначення та цікаву розповідь вибухотехніків. Останні показали учням предмети індивідуального захисту працівників поліції та розповіли правила поведінки при виявленні підозрілих предметів. Із дітьми працювали інспектор роти особливого призначення Віктор Федоришин та інспектор-вибухотехнік Богдан Лях.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0