В Іршаві розпочали латати дороги, але зіткнулись із проблемою, яку не можуть вирішити

Життя  2 березня 2017 року, 16:30 1098 ФОТО

Оскільки середньодобова температура повітря дозволяє виконувати асфальтні роботи, 27 та 28 лютого на центральних дорогах Іршави почали ліквідовувати ямковість.

Цей автошлях у власності Служби автомобільних доріг у Закарпатській області. Автодорогу «Іршава-Виноградів» продовжують ремонтувати. Вибоїни досить глибокі, відповідно, і розхід асфальтобетону значно більший, – йдеться у повідомленні Іршавської міської ради.

Бригада працюватиме на виїзд із міста в сторону с.Сільце. У планах на погожі дні ліквідація ямковості на інших центральних дорогах.

Крім того, у суботу 25 лютого, на дорозі біля центрального мосту спеціальною технікою спробували демонтувати асфальтобетонне покриття до бруківки. Через нерівну поверхню дорожнього полотна (бруківки) фреза вийшла з ладу і тому продовжити роботу не вдалося.

Зараз тривають перемовини з підприємствами в області, які зможуть надати широкополосну фрезу, позаяк наявної спецтехніки в районі недостатньо для виконання такого значного об’єму роботи.

Виноградівський «Агрошляхбуд» відмовив у наданні спеціальної фрези, через її поломки при виконанні аналогічних робіт у Виноградові.

Якщо домовитися із підрядникам про надання згаданої спецтехніки не вдасться, дорожники спробують демонтувати асфальтобетон ручними відбійниками.

Якщо такий метод не принесе результатів, то після розробки відповідного проекту, бруківку поетапно викладатимуть заново.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0