Поліція краю провела зустріч із закарпатськими «пересічниками»

Життя  2 березня 2017 року, 21:26 1330

У вівторок, 28 лютого, в ГУНП області відбулася зустріч із представниками обласної асоціації власників автотранспорту з іноземною реєстрацією, активістами та представниками Закарпатської митниці. Провели зібрання заступник начальника ГУНП в Закарпатській області, полковник поліції Ярослав Лебович, начальник управління патрульної поліції в містах Ужгород і Мукачево Юрій Марценишин та т. в. о начальника управління превентивної діяльності ГУНП області підполковник Вадим Сітало.

Як інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області, ряд запитань були адресовані працівникам ДФС. Ті в свою чергу висловили позицію безумовного дотримання митного законодавства. Щодо ситуації із зупинкою транспортних засобів на дорогах говорив начальник патрульної поліції в містах Ужгороді та Мукачеві Юрій Марценишин, який запевнив, що поліцейські зупиняють водіїв виключно у випадках та порядку, які передбачені статтею 35 Закону України «Про Національну поліцію».

Керівництво Закарпатської поліції наголосило активістам, що поліція діє і діятиме надалі виключно в законному руслі та притягатиме до відповідальності тих водіїв, які порушують правила дорожнього руху, незалежно від країни реєстрації їхнього транспортного засобу.  Як підсумував заступник начальника ГУНП області Ярослав Лебович, проблему вдосконалення механізму перебування автомобілів на іноземних номерах на території України слід вирішувати на законодавчому рівні та не порушувати при цьому чинного законодавства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0