Наш край представляють на Міжнародній туристичній виставці у Будапешті

Життя  3 березня 2017 року, 09:11 585 ФОТОФАКТ

У місті Будапешт розпочала роботу Міжнародна туристична виставка, яка триватиме до 5 березня. Закарпаття представлено загальнообласним стендом ,,Welcome to Zakarpattia”. Для іноземного відвідувача, на виставковому стенді презентуються промоційні матеріали про туристичний потенціал Закарпаття, закарпатські вина, сир та унікальні вироби із Музею ткацтва (с. Черна), що на Виноградівщині, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

,,Закарпаття пропонує відпочинок для європейського туриста у різних варіаціях: це колоритна закарпатська кухня, туристичні маршрути, термальні джерела і чани, фестивалі, відпочинок у сільській місцевості тощо. Привезли з собою все, що люблять угорцi, щоб вони обирали вiдпочинок саме у нас!” – каже директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман.

За його словами, участь у закордонних заходах є вкрай важливою для Закарпаття та позитивно відзначається на співпраці із угорськими партнерами. За підсумками переговорів між українською та угорською сторонами, із метою комфортного та швидкого сполучення місцевих жителів регіону з Угорщиною та угорських туристів із Закарпаттям, найближчим часом заплановано запуск залізничного сполучення європейського стандарту між Мукачевом і Будапештом.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0