Восени на кордоні України та Угорщини має з’явитися новий КПП

Життя  3 березня 2017 року, 15:08 2861

Цього року на кордоні України та Угорщини з’явиться новий КПП «Велика Паладь – Надьгодош», що має суттєво спростити перетин кордону для мешканців прикордонних населених пунктів. Укравтодор проведе ремонт 11,5 км автомобільної дороги 0-07-03-04 від селища Чепа до нового КПП. На території Угорщини під’їзд до КПП уже споруджено. 

Угорська сторона взяла на себе зобов’язання побудувати спільний пункт контролю, де здійснюватиметься оформлення документів українськими і угорськими прикордонниками та митниками, що спростить процедуру перетину кордону та скоротить час проходження формальностей, – йдеться у повідомленні Держагентсва автомобільних доріг України.

Славомір Новак, керівник державного агентства автомобільних доріг зазначає: «Дороги, які ведуть до кордонів, є запорукою зміцнення торговельних стосунків між Україною та сусідніми державами. Відкриття нового КПП на кордоні України та Угорщини покращить сполучення між двома країнами, що, у свою чергу, стимулюватиме розвиток економіки, сприятиме надходженню інвестицій та створенню нових робочих місць».

Питання облаштування КПП «Велика Паладь» – Надьгодош обговорювалося на державному рівні понад 10 років, та лише цього року було зроблено конкретні кроки щодо його реалізації. Пункт пропуску планується відкрити до середини осені 2017 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0