Відтепер надавати адресну матеріальну допомогу зможуть і депутати Мукачівської райради

Життя  3 березня 2017 року, 16:13 727

Мукачівська районна рада внесла зміни щодо надання адресної матеріальної допомоги мешканцям району. Так, відповідно до районної програми «Турбота» на 2017 рік, яку народні обранці затвердили на останній сесії райради, визначати розмір та надавати адресну допомогу зможуть і самі депутати. Таким правом також наділені голова Мукачівської РДА та голова Мукачівської районної ради.

Загальну суму в розмірі 500 тисяч гривень розподілено на кожного депутата, відповідно до кількості мешканців у виборчому окрузі, – йдеться у повідомленні Мукачівської РДА.

Мешканцям тих населених пунктів, які не мають свого представника у районній раді, або постраждали внаслідок стихійного лиха, пожежі допомогу визначатиме профільна депутатська комісія.

«Рішення про вплив депутатів на надання матеріальної допомоги прийнято на основі спільної ініціативи трьох депутатських фракцій: БПП «Солідарність», «Батьківщина» та «Відродження», – коментує очільник району Сергій Гайдай, – знаючи потреби мешканців району, в межах виборчого округу, які опинилися в складних життєвих обставинах – ми зможемо краще допомогти людям».

Разом з тим, кожен пакет документів буде розглядатися на засіданні профільної депутатської комісії та затверджуватися рішенням сесії. Не змінився й сам механізм виплати допомоги: після затвердження сесії райради, відповідне рішення виконується управлінням соціального захисту населення. Виплата проводиться поштовими переказами через підприємства поштового зв’язку або через банківські установи на рахунок, вказаний у довідці про банківські реквізити заявника.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0