Мукачево приймало делегацію з Коростеня

Життя  3 березня 2017 року, 16:23 879 ФОТОФАКТ

Управлінський досвід Мукачева переймають міста України. Сьогодні місто над Латорицею відвідала делегація з Коростеня, що на Житомирщині. В її складі – заступник міського голови Леонід Якубовський, депутати міськради, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств. Вони зустрічалися з міським головою Андрієм Балогою, його заступниками, керівниками відділів міськвиконкому.

Леонід Якубовський зазначив, що влада Коростеня планує запроваджувати нові підходи до управлінської сфери у всіх галузях, тому вважають, що досвід Мукачева в цьому плані їм стане в нагоді. Андрій Балога поділився ідеями розвитку міста, – зазначає Мукачівська міськрада.

Представники міської влади зауважили – бюджет Мукачева цьогоріч становить більше мільярда. За рівнем доходів на одну особу населення місто також займає передові позиції. Наразі в Мукачеві триває земельний аудит, обліковують земельні податки, і головне – зростає надходження податків з облікованої землі.

Місто запровадило систему електронного документообігу в управлінській сфері. Система успішно працює в структурних підрозділах міськвиконкому. Системою охоплені процеси реєстрації, відпрацювання та контролю вхідних, вихідних, нормативних документів і звернень громадян. Формується й реєстр територіальної громади. Це спрощує надання адмінпослуг населенню.

Зміни стосуються й соціальної, освітньої, медичних галузей. Мукачево вже другий рік поспіль реалізує унікальну програму підтримки важкохворих містян. Минулоріч на лікування важких недуг (пересадка органів, ендопротезування, онокологічні захворювання) було виділено 11 млн. гривень. За два місяці цього року 64 важкохворих мукачівців вже отримали понад 2 млн. на проведення операцій.

Серед пріоритетів – відкриття нового Центру надання адмінпослуг. Мукачівці зможуть отримати адмінпослуги в одній будівлі. Тут вони оформлятимуть права водія, закордонний та внутрішній паспорти, реєструватимуть шлюб, оформлятимуть документи на житло та землю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0