На Закарпатті подорожчали міжміські пасажирські перевезення

Життя  5 березня 2017 року, 09:33 1965 ВІДЕО

Уже втретє з початку року зросли ціни на проїзд в області.

Так, ціна проїзду в Мукачево за 2 місяці зросла майже на 10 гривень: від 23,50 до 31,83 гривень. Поїздка в Перечин подорожчала на кілька гривень і тепер вартує 12,77 гривень. Та і це не рентабельний тариф, бідкаються водії, Мовляв, дороги погані, і автобуси потребують постійного ремонту.

Вартість перевізники встановлюють кожен свою, – кажуть пасажири. Натомість якість перевезень після здорожчання не змінилася.

Те, що ціна проїзду постійно збільшується уже втретє – пасажирам тільки здається, пояснюють перевізники. Мовляв, ціну підняли – але не одразу всі, кожен перевізник – окремо. Хтось зробив це на початку березня, хтось – тільки в лютому. Загалом, вартість одного пасажиро-кілометра зросла на 20%, і тепер становить 60 копійок, замість 50-ти, як це було раніше. Адже тариф вільний і вже півтора року не регулюється державою.

Перевізники самі встановлюють ціни, залежно від умов господарювання і оцінки рентабельності. До того ж на ціну впливає якість дорожнього покриття і завантаженість маршруту, тож різні напрямки в одного перевізника часто мають й різну вартість.

Детальніше – у відеосюжеті "21-го каналу".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0