Малюками, яких у Мукачеві нещодавно покинули батьки, опікуватиметься місто

Життя  6 березня 2017 року, 11:09 6244

Кількість дитячого населення Мукачева збільшується. Перший у житті документ, що засвідчує особу, отримають дітлахи, залишені батьками в обласній дитячій лікарні. Горе-матусі не спромоглися навіть зареєструвати їх народження. Обов’язки батьків взяла на себе влада міста.

На лютневому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийняте рішення щодо реєстрації народження дітей у відповідності до частини 2 статті 135 Сімейного кодексу України. Мукачівським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану відомості про дітей та їх батьків в актовому запису про народження будуть внесені відповідно до цього рішення, – йдеться у повідомленні Мукачівської міськради.

Читайте також: У Мукачеві батьки покинули двох немовлят

Разом з реєстрацією народження та отриманням свідоцтва діти набувають статус дітей, позбавлених батьківського піклування. Долею маленьких мукачівців буде опікуватись місто. Ця опіка включає правовий захист дітей, влаштування їх до сімейних форм виховання, забезпечення соціальних стандартів: матеріального утримання, охорони здоров’я, виховання, навчання та розвитку, підготовки до самостійного життя, здобуття професії, працевлаштування та забезпечення житлом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0