Мукачівці ділилися своїми проблемами з мером міста

Життя  6 березня 2017 року, 15:31 851 ФОТО

Мукачівський міський голова Андрій Балога сьогодні, 6 березня,  спільно із заступниками міського голови та керівниками відділів та управлінь міськвиконкому провів прийом громадян. Така практика дозволяє уникнути бюрократичної тяганини й оперативніше вирішувати проблеми містян. Чимало питань стосувалися комунальної галузі, соціальної та медичної сфер.

Як повідомляє Мукачівська міськрада, мешканці вулиці Береша розповіли про намір створити ОСББ. На початок року в Мукачеві створено та діють 40 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ще 6 – в стадії створення та реєстрації. З метою стимулювання створення ОСББ в місті у 2016 році надано підтримку двом ОСББ на суму майже 100 тисяч коштом програми "Сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м. Мукачево на 2015-2018 роки".

Також затверджено "Програму відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 рр.". Такою можливістю скористалося ОСББ міста для ремонту дахів та іншої інфраструктури. Всього використано 186,5 тис. грн. Андрій Балога запевнив, що влада міста й надалі сприятиме ініціативі мешканців у створенні ОСББ.

Крім того, містяни зверталися й щодо встановлення електролічильників у гуртожитку во вулиці Верді, ремонту даху багатоповерхівки по вулиці Молодіжній та щодо інших питань. Озвучені проблеми мешканців міста керівництво Мукачева взяло під особистий контроль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0