У Тячеві рятувальники провели відпрацювання у житловому секторі

Життя  7 березня 2017 року, 00:22 893

Одним із найважливіших напрямків у спектрі діяльності рятувальників є масово-профілактична робота серед населення із розповсюдження знань щодо безпеки життєдіяльності у побуті, на виробництві та під час відпочинку. Особливий акцент робиться на комплексі профілактичних заходів з попередження виникнення пожеж у житловому секторі. Приміром, систематичні відпрацювання житлового фонду населених пунктів області.

Сьогодні, 6 березня,  такий захід пройшов у м. Тячів. Представники Тячівського райвідділу ДСНС поспілкувалися з господарями понад 110 приватних обійсть. Увага місцевого населення акцентувалася на основних вимогах правил пожежної безпеки у побуті з врученням відповідних тематичних листівок; пам’яток, інструкцій з правилами користування відкритим вогнем, утримання печей, експлуатації газового обладнання та електроприладів. Адже, саме ці причини домінують серед пожеж, що виникають у житловому секторі. Також рятувальники наголошували й на пожежній безпеці в природних екосистемах та недопущенні випадків спалювання сухостою, – йдеться у повідомленні Управління ДСНС України в Закарпатській області.

Не оминули працівники ДСНС й освітніх установ, зокрема навідалися в районне управління освіти, молоді та спорту Тячівської райдержадміністрації, адже саме спільно з освітянами рятувальники проводять чимало просвітницьких заходів з підростаючим поколінням.  Поговоривши про проблеми, рятувальники також привітали жіночий колектив управління з наступаючим  Днем жінок.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0