Мукачівцям пропонують скористатися Реєстром територіальної громади

Життя  7 березня 2017 року, 09:12 1220

Аби полегшити собі життя, мукачівцям пропонують скористатися Реєстром територіальної громади. Реєстрація у реєстрі займає від 5 до 10 хвилини, і дає доступ містянам до адміністративних послуг Мукачева.

Справа у тім, що сьогодні міським радам передано багато функцій із надання адміністративних послуг, і таким чином реєстрація у Реєстрі територіальної громади позбавляє мукачівців необхідності надалі пред’являти довідки та інші документи, аби отримати ту чи іншу послугу, – йдеться у повідомленні Мукачівської міськради.

З березня 2016 року функції по реєстрації громадян місту передала Держміграційна служба. Комунальним підприємствам міста над Латорицею та підрозділам міськради вже заборонено вимагати від тих мукачівців, які зареєструються в цьому реєстрі, довідки про реєстрацію для укладання договорів про постачання води, вивіз сміття, реєстрації в дитячому садочку і школи, до соцзахисту тощо.

А ті, хто має земельні ділянки, зареєстрував свої акти чи витяги про власність на землю та залишив в ЦНАП адресу своєї електронної пошти, з наступного року не потрібно буде двічі ходити до ЦНАПу, щоб замовити і отримати витяг про нормативно-грошову оцінку. Витяг просто перешлють на електронну пошту.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0