Через підроблені документи машина українця опинилася на штрафмайданчику Закарпатської митниці

Життя  7 березня 2017 року, 12:43 1158

Автомобіль «Kia Sorento» із реєстраційним номером Чеської Республіки під керуванням громадянина України заїхав на митний пост «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС. Формою проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор», до митного оформлення надав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, паспорт та доручення на право користування автомобілем, завірене нотаріусом з м. Чеські Броди.

Як інформує прес-служба ДФС у Закарпатській області, при вивченні документів наданих для митного контролю у працівників митниці виникли сумніви щодо автентичності доручення. Враховуючи результати аналізу ризиків, прийнято рішення про його перевірку. Відтак, працівники митниці направили лист до нотаріуса в м. Чеські Броди, який відповів, що документ – підроблений.

У своєму поясненні громадянин України вказав, що доручення для користування автомобілем він отримав від громадянина Чехії. Особисто у нотаріуса не був та ніяких документів не підписував. Вартість автомобіля «Kia Sorento» становить 2 950 євро.

Таким чином, громадянин України перемістив через митний кордон України легковий автомобіль з подання митному органу, як підставу для його переміщення, підроблених документів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0