На Мукачівщині розглядають можливість переходу котелень із антрацитового вугілля на інші види біопалива

Життя  7 березня 2017 року, 13:36 950

В умовах зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв та на фоні постійного зростання ціни на основні види енергоресурсів, питання енергозбереження у бюджетних закладах набуває особливої актуальності. Крім того, нагальною є потреба жорсткої економії бюджетних коштів.

Тема енергозбереження та раціонального використання енергоносіїв у бюджетних установах району була предметом наради під керівництвом в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича. Участь у роботі наради взяли представники структурних підрозділів, в оперативному управлінні яких знаходяться бюджетні заклади: медична мережа, ДНЗ та школи району, заклади культури, – зазначає прес-служба Мукачевіської РДА.

Так, представники управлінь та відділів зазначили, що моніторинг за нормами споживання енергоносіїв проводиться постійно, також вживаються заходи щодо раціонального використання енергоресурсів, особливо електроенергії.

Окремо обговорили питання можливості переходу котелень, що працюють на вугіллі антрацитового класу на інші види біопалива, в основному – дрова. Також у районі є ряд котелень, які працюють на твердому паливі, тому потрібно завчасно проводити закупівлі та забезпечувати заклади опалювальною сировиною.

На цих та інших питаннях наголошував в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, надавши представникам структурних підрозділів відповідні доручення щодо подальшої реалізації заходів з енергозбереження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0