Українець намагався перетнути кордон із цигарками, які розфасував у задні колеса автомобіля

Життя  7 березня 2017 року, 14:09 599

Сьогодні, 7 березня, на митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу вивезення до країн ЄС тютюнових виробів. Незаконно перемісти цигарки через митний кордон намагався громадянин України. Українець на митний пост заїхав автомобілем «Volkswagen Vento» із угорською реєстрацією та обрав проходження митного контролю каналом «зелений коридор». Відтак, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб було направлено для проведення поглибленого митного огляду на спеціальний майданчик.

Як повідомляє прес-служба ДФС у Закарпатській області, у ході проведеного огляду в автомобілі співвітчизника були виявлені приховані від митного контролю тютюнові вироби з акцизними марками України «Bond Street» загальною кількістю 300 пачок, вартістю 5 550 грн. Цигарки українець «розфасував» у задні колеса автомобіля – по 150 пачок у кожне. Таким чином, щоб доступ до виявлених тютюнових виробів став можливим, митникам довелось демонтувати обидва колеса.

Отож, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів із приховуванням від митного контролю, з використанням спеціально виготовлених сховищ. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та транспортний засіб, 1994 року випуску, вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0