8 Березня: як закарпатські чоловіки ставляться до Міжнародного жіночого дня

Життя  8 березня 2017 року, 16:24 2592 ФОТО

Сьогодні чи не кожен представник сильної статі розпочав день із вітань рідним та близьким жінкам. Море людей із квітами та різноманітними сюрпризами цього дня можна побачити на вулицях міст Закарпаття. Інтернет-видання “PMG.ua” вирішило поцікавитись, як закарпатські чоловіки ставляться до Міжнародного жіночого дня.

Вадим Смолькін, ведучий свят: “Як не крути, але я відзначаю це свято, оскільки це єдиний жіночий день у році. Тому ставлюсь позитивно, адже мені до вподоби радувати прекрасну половину людства приємними сюрпризами. От сьогодні найріднішим жінкам я подарував квіти, а хто був чесний, ще й “Рафаелло”.

Олександр Сабадош, спортивний оглядач: “До святкування 8 Березня ставлення у мене вкрай негативне. Чому? Історія появи цього свята має неоднозначне минуле. Воно з’явилося в США у вигляді маршу жінок за рівні права. Пізніше хвилю підхопив Радянський Союз. Сьогодні свято на офіційному рівні святкується, при всій повазі до цих країн, у низькорозвинутих державах. І країнах колишнього СРСР. Думаю, не варто політизувати цю дату. Вірю, що з роками вона зникне з нашого календаря. Ще більше вірю, що кожен справжній чоловік вітає жінок і без 8 Березня. Тому їх варто привітати з початком весни”.

Василь Дяченко, пенсіонер: “Я не підтримую висновок Українського інституту Національної пам’яті про те, що згодом 8 Березня вже не буде вихідним днем. Покоління, яке виросло в СРСР, уже звикло відзначати і 23 лютого, і 8 Березня, й інші свята. І їх не викоріниш із пам’яті нашого покоління. А щодо Міжнародного Дня жінок, то я ставлюсь до цього свята позитивно. Ба більше, я вже зранку зателефонував усім донькам, онучкам, правнучкам у різні куточки України та світу, щоб привітати. Не забув і про куму та знайомих жінок. Кожна з них сьогодні заслуговує на вітання”.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0