П’ять сучасних спецавтомобілів отримали закарпатські рятувальники

Життя  9 березня 2017 року, 15:45 1611

9 березня автопарк пожежно-рятувальної служби Закарпаття поповнився п’ятьма сучасними, потужними спецавтомобілями. Серед них: чотири пожежні автоцистерни на базі шасі автомобіля МАЗ та оперативно-піротехнічний автомобіль Mitsubishi L200. Кошти у сумі понад 15 млн. грн. на нові пожежно-рятувальні автомобілі  були виділені Державною службою України з надзвичайних ситуацій. А от піротехнічний автомобіль подарований Урядом Японії.

Як повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області, відповідні пожежні автоцистерни АЦ-4-60(5309)-505М призначені для пожежогасіння, проведення рятувальних робіт, доставки вогнегасних речовин та особового складу до місця ліквідації надзвичайної події чи пожежі. Щодо їх відмінностей у порівнянні з іншою наявною пожежно-рятувальною технікою, то вони достатньо суттєві. Це і більша цистерна, яка вміщує в себе 4 тони води на противагу стареньким ЗІЛам, які можуть перевозити близько 2,5 тон.

Аналогічна ситуація й з піноутворювачем: у новій техніці його майже вдвічі більше – 400 літрів. Також сучасні автомобілі мають високу прохідність, а у високогірних районах це досить суттєвий факт. У подальшому відповідні автомобілі будуть знаходитись на озброєнні 3-ї ДПРЧ (м. Рахів), 4-ї ДПРЧ (смт. Міжгір’я), 10-ї ДПРЧ (м. Хуст) та державного пожежно-рятувального поста смт. Дубове Тячівського району.

"Сучасну техніку у такій кількості рятувальники Закарпаття не отримували досить давно, тож сьогодні для рятувальників області дійсно свято. Ці транспортні засоби дозволять вогнеборцям  більш оперативно та швидко виконувати свої професійні обов’язки, бути маневреними, зберігати людські життя та майно від пожеж", – зауважив під час свого виступу Роман Гудак.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0