У Мукачеві з’явився "білборд-троль", адресований губернатору Москалю

Життя  9 березня 2017 року, 16:07 5636

На вулиці Ужгородській у Мукачеві розмістили білборд із написом «Ямоцид від губернатора Москаля». На задньому фоні сфотографована дорожня яма. Жодних інших написів, чи бодай натяків на якусь конкретну дорогу немає.

Але, враховуючи останні «війни» через стан вулиці Берегівська-об’їзна у Мукачеві між владою Мукачева і головою Закарпатської ОДА, можна припустити, що білборд зачіпає саме дане питання розбрату.

Днями на офіційному сайті губернатора Закарпаття з’явилась критична публікація стосовно стану даної дороги.  

«Ця дорога аж до 2008 року була мукачівською муніципальною. І тільки в 2008-му В.Балога, будучи в секретаріаті Президента, примусив Облавтодор узяти її на свій баланс, щоб не витрачати гроші на ремонт із міського бюджету. При цьому Облавтодору передано тільки верхнє покриття, нижні шари дороги так і залишаються міськими. Капітальний ремонт Берегівської окружної не проводився ще з радянських часів», – зазначає Москаль.

У свою чергу влада Мукачева каже, що ремонтувати дану дорогу «не мають права». Принаймні таку думку висловив перший заступник міського голови Мукачева Ростислав Федів.

«Щорічно ми звертаємось до керівництва Служби автомобільних доріг у Закарпатській області та ОДА з вимогою включення Берегівської-об’їзної та прилеглих доріг до плану реконструкції. Згідно чинного законодавства – це їх пряма відповідальність. Ремонтувати даний відрізок дороги ми не маємо права», – каже чиновник.

Враховуючи дані суперечки між керівництвом Мукачева та губернатором, цей білборд виглядає наче тролінг заяв очільника Закарпаття Геннадія Москаля стосовно стану дорожнього покриття Берегівської-об’їзної.

До слова, це вже не перша спроба перенесення політичних протистоянь на рекламні площини. Прикладом є білборди із написом «Влада руйнує мир на Закарпатті», які свого часу були розклеєні в краї. Або, приміром, білборди датовані 2013 роком із написом «ПРЕЗИДЕНТЕ! Віддайте Мукачеву наші 24.000.000 грн. на дитячі майданчики та парки. Громада міста».

Білборд 2013 року
Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0