Прокуратура через суд повертає у державну власність земельну ділянку

Життя  11 березня 2017 року, 08:18 1376

Із метою повернення у державну власність земельної ділянки площею 0,2015 га та вартістю понад 366 тис. грн.,  Ужгородською місцевою прокуратурою до Господарського суду Закарпатської області подано позовну заяву в інтересах держави в особі Великоберезнянської селищної ради до виконавчого комітету  Великоберезнянської селищної ради про припинення права постійного користування та визнання недійсним державного акту на право постійного користування земельної ділянки.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області, місцевою прокуратурою вивчено стан додержання вимог земельного законодавства в частині використання юридичними особами земельних ділянок на підставі права постійного користування на території Великоберезнянського району.

Встановлено, що юридична особа, яка припинила діяльність ще у 2014 році, продовжувала користувалася земельною ділянкою з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги  на підставі державного акту на право постійного користування площею 0,2015 га і вартістю понад 366 тис. грн.

У відповідності до ст. 141 ЗК України підставами припинення права користування земельною ділянкою є припинення діяльності державних чи комунальних підприємств. Наразі провадження по справі відкрито та призначено справу до розгляду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0