Як закарпатці в соцмережах відреагували на проблеми з мобільним зв’язком від "Vodafone"

Життя  11 березня 2017 року, 19:39 6416 ДУМКИ

Нещодавно у мережі з’явився новий мем – Почекун. Це незрозуміла істота, схожа чи то на тюленя, чи на слона. У мережі його використовують для глузування з різних ситуацій.

От і сьогодні, 11 березня, після того як у багатьох закарпатців зник мобільний зв’язок від "Vodafone", Почекуна опублікував на сторінці у Фейсбуці закарпатський гуморист Мирослав Качур.

Та не лише гуморист висміює ситуацію з мобільним зв’язком. У Фейсбуці чимало інших, не менш цікавих, постів. От один із них.

Ужгородець Сергій Денисенко пов’язав відсутність зв’язку від "Vodafone Україна" з можливою зйомкою працівників оператора у сміливому новому кліпі Івана Дорна "Collaba".

Ужгородський журналіст Андрій Ганусич однією радісною фотографією Леонарда ді Капріо описав настрій тих закарпатців, які користуються послугами іншим мобільних операторів.

Інший ужгородець Олександр Маріаш вигадав нове гасло для оператора "Vodafone Україна".

Мукачівець Роман Гуті покепкував з поганого мобільного зв’язку "Vodafone" фразою з відомої української народної казки "Колобок".

Варто зауважити, що багатьом закарпатцям було не до жартів через проблеми з мобільним зв’язком. І в коментарях вони активно відгукувались щодо роботи оператора.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0