Військовий прокурор зустрівся з начальниками відділів Чопського прикордонного загону

Життя  13 березня 2017 року, 22:05 968

Сьогодні на відділі прикордонної служби "Ужгород" відбулась службова нарада керівників структурних підрозділів Чопського прикордонного загону. На порядок денний виносились два питання: організація охорони та оборони військових об’єктів, а також основні завдання щодо недопущення втягування у протиправну діяльність керівників підрозділів охорони кордону.

На збори було запрошено військового прокурора Ужгородського гарнізону, який провів з присутніми бесіду на тему протидії злочинній  діяльності на державному кордоні. Військовий прокурор у своєму виступі звернув увагу на питання суворого контролю з боку керівників підрозділів за станом справ на ділянках відповідальності та недопущення випадків порушення підпорядкованим персоналом чинного законодавства, а також зауважив на принциповості розгляду кожного окремого випадку корупції або перевищення прикордонниками повноважень, – зазначає прес-служба Чопського прикордонного загону.

На завершення, начальник штабу Чопського прикордонного загону пообіцяв докласти максимум зусиль, аби досягти високого рівня законності та дисципліни серед охоронців кордону.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0