З обласного бюджету виділять 100 тисяч гривень матері загиблого на сході України воїна

Життя  14 березня 2017 року, 16:38 1126

Сьогодні, 14 березня, депутати обласної ради продовжили вивчати матеріали другого пленарного засідання шостої сесії. Так, своє засідання провела постійна комісія з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення. В її роботі взяли участь заступник голови обласної ради та керівники відповідних департаментів ОДА.

Зокрема, йшлося про затвердження виконання ряду цільових галузевих програм з економічного і соціального розвитку області за 2016 рік, затвердження таких на 2017 рік, внесення змін до діючих із питань охорони здоров’я, зайнятості населення, розвитку фізичної культури і спорту тощо, – повідомляє прес-служба Закарпатскьої облради.

Жваве обговорення серед членів постійної комісії викликали профільні питання. Серед них : про внесення змін та доповнень до Програми зайнятості населення Закарпатської області на період до 2017 року, про хід виконання Обласної комплексної програми на 2015–2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих та ін. Депутати підтримали ці проекти рішень.

У рамках обласної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016-2018 роки депутати погодили матеріальну допомогу матері загиблого на сході України воїна з с. Оноківці Ужгородського району Михайла Дзака у розмірі 100 тисяч гривень, а також на лікування трьом пораненим та травмованим бійцям по 10 тисяч гривень кожному.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0