На Закарпатті згоріла Долина нарцисів

Життя  15 березня 2017 року, 22:44 7969

Про жахливий випадок, який стався на території Долини нарцисів, що на Закарпатті, повідомила на своїй сторінці журналістка Алла Хаятова. Вона оприлюднила світлини палаючої долини.

Пожежа на цьому полі викликала сум і обурення у закарпатців. Деякі користувачі соцмережі під постом журналістки висловили припущення, що могло стати причиною пожежі.

"На мою скромну і вже сторонню точку зору: Долині загрожує інвазія верб з повним витісненням нарцису в такому випадку. Їх рубають, але ж корені лишаються. Тому колись пробували палити (по периметру, не в полі), а потім на місці випалених ділянок ріс нарцис. Тодішній директор охрестив це ефектом. Якщо, як тут стверджують, це справа рук КБЗ, то я можу пояснити тільки цим. Іншого пояснення цим діям я не бачу. Єдине, що можливо, ці займання мають інше походження", – написала Вікторія Губко. 

Варто зауважити, що сезон цвітіння нарцисів ще не почався. І, очевидно, сезон цвітіння нарцисів у цьому році під загрозою. Поки невідомо, чи цибулини цих рослин постраждали від пожежі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0