Тридцять закарпатців-контрактників поповнили навчальні центри Збройних сил України

Життя  16 березня 2017 року, 10:25 478

Здобувати військову спеціальність до навчальних центрів на Львівщині, Чернігівщині та Полтавщині відправились 30 закарпатців. Всі вони вирішили укласти контракти зі Збройними силами України та пройшли професійно-психологічний відбір. 14 березня чоловіки вибули зі Закарпатського обласного військового комісаріату до місця проходження навчання.

Серед закарпатців-контрактників майбутні водії, майстри-ремонтники, командири бойових машин, сапери, розвідники тощо. Від двох до чотирьох місяців вони проходитимуть навчання за своїми спеціальностями та готуватимуться поповнити склад бойових бригад, – йдеться у повідомленні групи по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського ОВК.

Один із добровольців, який вирішив приєднатись до ЗСУ – ужгородець Денис. За словами чоловіка, до цього він військову службу не проходив, працював на будівництві. Вступити до лав армії його вмовив брат, разом із яким і служитимуть. "Для мене цікаво спробувати для себе щось нове. Зацікавила і зарплата, і можливість безкоштовно навчатися. – розповів Денис. – Трохи страшно так кардинально змінювати своє життя, але з іншого боку цікаво. Хотілося б, звісно, і сім’ю свою вже завести. Можливо армія в цьому стане поштовхом".

У військовому комісаріаті зазначають, що динаміка укладання контрактів доволі позитивна, хоча іде й не такими темпами, як хотілось би. Всього з початку року на Закарпатті контракти уклали близько 150 чоловік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0