Мукачівці скаржаться на рух вантажівок, через який руйнуються дороги та будинки

Життя  16 березня 2017 року, 14:34 1462 ФОТО

Про закарпатські дороги вже не говорили хіба що ліниві. Щодня з’являється інформація про поганий стан доріг, про їхній ремонт, про кошти, які для цього потрібні. Крім того, закарпатці дедалі частіше скаржаться на рух великогабаритних вантажівок, які псують вулиці міст та сіл, руйнують дорожнє покриття та будинки, повз які проїжджають.

Подібна ситуація спостерігається і в Мукачеві. Місто з вузькими історичними вулицями, які не пристосовані до руху великогабаритного вантажного транспорту. Втім, щодня десятки вантажівок продовжують їздити мукачівськими вулицями.

Євген Новак один із тих містян, який вже не може спокійно на це реагувати. Чоловік б’є на сполох: попри будь-яку заборону вулицею Шевченка, за його підрахунками, пересуваються близько 70-80 вантажорейсів щодня. Через постійний рух на стінах будинків з’являються тріщини та руйнується дорожнє покриття.

Не зупиняє водіїв вантажівок і знак, встановлений у кінці вулиці Шевченка біля вулиці Берегівської-об’їзної. «Вантажівки активно курсують вулицею Шевченка у ранковий час-пік: із 7 до 10 години, – зазначає чоловік. – Для водіїв великогабаритного транспорту ця вулиця –  зручний напрямок до центру міста».

З подібними скаргами звертаються і  жителі вулиці Олександра Невського. Мешканці тамтешніх будинків вважають, що вантажівки тут їздять тому, що немає  ніяких знаків, які б забороняли рух. До того ж,  водії не хочуть пересуватись Пряшівською вулицею, адже вона в поганому стані. Тому обирають інший маршрут.

Виходом із  цих ситуацій жителі зазначених вулиць бачать встановлення знаків заборони в’їзду для вантажного транспорту, а також встановлення кількох лежачих поліцейських. Хоча вони неодноразово зверталися до міської влади, та ніякої реакції з боку чиновників поки що немає. Наразі, вантажівки продовжують рухатися зручним для них маршрутом, а мешканці вулиць і далі страждають від вібрацій, які руйнують їхні оселі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0