Більше двохсот людей прибирали околиці озера Синевир від сміття

Життя  16 березня 2017 року, 15:25 1815

У Національному природному парку «Синевир» відбулася масштабна екологічна акція «Чисте довкілля», яка дала старт місячнику благоустрою. До неї долучилося понад двісті осіб.

Під час екологічної акції було прибрано території від листя та інших залишків деревного походження біля адміністративних будівель парку, рекреаційних стаціонарів, візит-центрів, тимчасових місць відпочинку, обабіч доріг. Активна робота кипіла поблизу Синевирського озера і Реабілітаційного центру бурих ведмедів – місць найбільш масового паломництва туристів, – йдеться в дописі на сторінці НПП "Синевир" у соцмережі Фейсбук.

Чимало зусиль доклали учасники заходу для догляду за дендропарками, які є чи не біля кожного природоохоронного науково-дослідного відділення НПП «Синевир». Обрізка дерев, посадка нових порід, згрібання опалого листя – усе це необхідна робота, яка традиційно кожного року проводиться навесні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0
Dennis Kuznetsov 20.03.2017, 11:38
У чужий монастир зі своїм... сміттям! Обговорюється проблема сміття в Україні: http://pvisti.info/index.php/economy/3024-u-chuzhyi-monastyr-zi-svoim-smittiam