Громадянин Румунії сховав у паливному баку автомобіля сигарети і хотів перевезти їх через кордон

Життя  17 березня 2017 року, 09:03 740

Прикордонники Мукачівського прикордонного загону завадили черговій спробі незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон.

Так, учора, в міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Дякове»,  на виїзд з України смугою руху «зелений коридор», прибув легковий автомобіль марки «Фольксваген» під керуванням громадянина Румунії. Беручи до уваги наявну оперативну інформацію щодо можливого перевезення в даному транспортному засобі предметів та матеріалів заборонених до переміщення через кордон,  прикордонниками було прийняте рішення про проведення поглибленого догляду даного авто, – зазначає прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Під час проведення спільного прикордонно-митного огляду транспортного засобу, інспектором прикордонної служби  було виявлено сигарети  «Rothmans» з акцизною маркою України в кількості 655 пачок.  Аби приховати сигарети, 48-річний румун запакував ними спеціально виготовлений сховок у паливному баку свого авто. На правопорушника встановленим порядком складено протокол. А сам іноземець позбувся не тільки контрабандного тютюну, а й свого авто. Сума оцінки сигарет склала більше 12 тисяч гривень, автомобіль оцінено у 29 тисяч гривень.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0