До Берліну за 20 євро або Як закарпатцям подорожувати дешево та комфортно

Життя  20 березня 2017 року, 12:58 Вікторія Морщук 6056

15 березня один із найбільших європейських лоукостів – компанія Ryanair – оголосила про вихід на український ринок авіаперевезень. Комерційний директор авіакомпанії Ryanair Девід О’Брайан назвав офіційні плани лоукост-перевізника в Україні. За словами О’Брайана, компанія очікує, що пасажиропотік із Києва складе 250 тисяч чоловік.

Польоти почнуться з 30 жовтня. Середній тариф авіакомпанії становить 46 євро. Наразі, в Україні авіарейси будуть здійснюватися з аеропортів двох найбільших міст – Києва та Львова. У столиці це буде аеропорт Бориспіль, а у Львові – аеропорт ім. Данила Галицького.

Експерти прогнозують, що завдяки виходу на український ринок компанії Ryanair, кількість туристів, які відвідуватимуть Україну суттєво зросте. Звісно, і для багатьох українців відкриється шлях до Європи. Адже подорожувати можна буде бюджетно, не витрачаючи чималі кошти на авіаквитки та економлячи дорогоцінний час. Наприклад, політ зі Львову до столиці Англії Лондону обійдеться всього в 35,39–46,39 євро. Та й кількість рейсів приємно дивує. До прикладу, зі Львову компанія планує здійснювати 16 рейсів на тиждень.

Та чи вплине поява європейського лоукоста на інші міста та області України? Наприклад, на Закарпаття, яке приваблює туристів із різних куточків світу. За даними, які надають турорганізації, ще в листопаді 2016 року кількість туристів, які відвідали Закарпаття перевищила 1 мільйон.

Крім того, Закарпаття межує з 4 країнами ЄС. Тому значна частина туристів приїжджає в наш край саме з цих країн. Та й багато закарпатців полюбляють подорожувати. Наприклад, провести вікенд у одній із сусідніх держав. Зараз для них це стане набагато легше, адже у Львові буде авіарейс «Львів – Будапешт», квиток на який коштуватиме всього 19,99 євро. Така ж ціна за квиток до польського Кракова, німецьких Берліну та Меммінгену. Зважаючи на те, що квиток на потяг до Львова з будь-якого куточку краю коштує в середньому від 2 до 5 євро, такий тип відпочинку виглядає дуже економним.

Що принесе поява одного з найбільших авіаперевізників Європи туризму Закарпаття, інтернет-видання «PMG.ua» вирішило розпитати в директора департаменту економічного розвитку Закарпатської ОДА Дениса Мана. Чиновник вважає, що поява найбільшого європейського лоукоста Ryanair безперечно позитивно вплине на туристичний розвиток України в цілому та Закарпаття зокрема. «Одним із головних факторів при виборі способу для подорожування в українців є їх купівельна спроможність, – зазначає Денис Ман, – Тому дешевий, але швидкісний транспорт з України – це добре. Поява лоукостів дозволить закарпатцям подорожувати за кордон за доступними цінами. Безперечно, поїздка до Будапешту для краян залишиться цікавою наземним транспортом. А от можливість злітати до Німеччини чи до Великобританії за доступною ціною, безперечно, приваблюватиме».

Крім того, поява такого авіаперевізника позначиться і на роботі закарпатських туристичних фірм. Адже путівки на відпочинок за кордоном тепер здешевшають, а це дозволить підвищити привабливість у наданні фірмами туристичних послуг. До того ж, директор департаменту економічного розвитку Закарпатської ОДА вважає, що Закарпаття повинно співпрацювати з компанією Ryanair. «Нашому бізнесу варто більше працювати над промоцією Закарпаття, пропонуючи власні туристичні продукти, в тому числі й започатковуючи співпрацю з Ryanair, який з’явиться на українському ринку, зокрема у Львові. Найближчим часом наш департамент планує засідання ради туроператорів та турагентів, на якому розглянемо питання щодо взаємодії влади та бізнесу у просуванні закарпатських туристичних продуктів на транспорті, а саме на залізниці та в авіакомпаніях, які обслуговують український авіаринок», – підсумовує Денис Ман.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0