Паркан із лиж: у Мукачеві чоловік встановив креативну огорожу

Життя  21 березня 2017 року, 12:02 4450

Майже у кожної людини є улюблене заняття чи захоплення. Та не усі займаються улюбленою справою протягом усього життя. Та 62-річний мукачівець, житель вулиці Берегівської Євген Цил на усе місто показав любов до свого хобі – лижного спорту, і вирішив увіковічнити пам’ять про своє найулюбленіше захоплення досить цікавим та креативним способом – сконструювати та встановити паркан з лиж. Їх можна побачити на початку вулиці Шевченка у Мукачеві.

Пан Євген розповів інтернет-виданню "PMG.ua", що він ще з дитинства захоплюється катанням на лижах. І любов до цього виду спорту переросла в улюблену справу – 20 років тому він був завідувачем лижного прокату турбази "Латориця". Чоловік й досі займається прокатом лиж, щоправда, лише серед своїх постійних клієнтів.

Євген Цил зазначив, що останнім часом клієнти їздять не на класичних, а на карвінгових лижах, які є зручними для екстремалів. "Ними можна легко пересуватись, вписуватись в повороти. Вони значно комфортніші, ніж класичні", – каже автор креативного паркану.

Саме відхід класичних лиж з моди, а також безмежна любов до цього виду екстремального гірського відпочинку, призвело до того, що чоловік встановив нестандартну для звичного ока огорожу з лиж. Євген Цил каже, що ця огорожа складається з лиж, які вже вийшли з ладу і віджили своє. І тому він вирішив дати їм нове, друге життя.

Надалі чоловік планує розширити розміри незвичного паркану, адже вже зібрана не одна пара лиж, яка може прикрасити не лише приватну територію, але й вулицю Шевченка загалом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0