Закарпатець хотів збагатитися за допомогою алкоголю.Тепер йому "світить" до 7 років позбавлення волі

Життя  21 березня 2017 року, 16:58 1104

Судом обрано запобіжний захід 26-річному мешканцю Тячева, котрий  підозрюється у вчиненні ряду злочинів у сфері господарської діяльності, відповідальність за кожен з яких полягає у  позбавленні волі на строк від трьох до семи років.

Як повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду, чоловік придбав виготовлені незаконним шляхом алкогольні напої, з метою їх подальшого продажу за вищою ціною. Для вказаних цілей, ним також здійснено підроблення акцизних марок на вказаний алкоголь. Загалом, близько однієї тисячі літрів фальсифікованих горілчаних напоїв відомих марок було виявлено правоохоронцями під час проведення обшуку в автомобілі підозрюваного, його будинку та гаражному приміщенні.

Враховуючи тяжкість злочину, в якому підозрюється тячівець, та можливість його впливу на свідків й очевидців кримінального правопорушення, судом обрано домашній арешт на час проведення слідства й встановлення інших обставин діяння. Підозрюваному фальсифікатору алкогольних напоїв заборонено покидати місце свого проживання впродовж двох місяців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0